Pożyczki Szubin

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Szubinie (województwo powiat nakielski, kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Szubinie?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Szubinie?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Szubinie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania baz danych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być przydatne na obszarach wiejskich. Formularz wniosku można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, emeryturę albo rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś określić wartość pożyczanych pieniędzy i czas spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Szubinie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Szubinie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zwrócić uwagę na kilka naczelnych kwestii, dotyczących kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim kroku koniecznie oblicz poziom RRSO. Stopa oprocentowania to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj opłatę za przedłużenie spłaty. Z reguły prolongata istotnie podraża całościowy koszt.

Ponadto pożądane jest, abyś przeglądał serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość krytycznych dyskusji winna obudzić szczególną uwagę.

Po piąte kontroluj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż nasze dane pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.