Pożyczki Szubin

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Szubinie (województwo powiat nakielski, kujawsko-pomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Szubinie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Szubinie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Szubina i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Niewątpliwie jest to wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Szubin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje rozlokowanie. Zaznacz odpowiedni punkt, aby zobaczyć adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Szubinie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić kilka kluczowych kwestii, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

W dalszej kolejności obowiązkowo oblicz poziom oprocentowania. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Szubin, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszty przedłużenia długu. Przeważnie prolongata bardzo podraża sumaryczny poziom kosztów.

Po czwarte konieczne jest, abyś sprawdzał fachowe fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia ilość nieprzychylnych ocen powinna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: rób tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.