Pożyczki Szydłowiec

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Szydłowcu (województwo mazowieckie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Szydłowcu

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Szydłowcu

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Szydłowcu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Czy jest szansa dostać gotówkę bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać gotówkę do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności może to być przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika nieco wyższy jest koszt. nieznacznie wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób uzyskać środki finansowe na sam dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wysokość potrzebnych środków jak również pożądany okres trwania umowy. Następnie należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Szydłowcu

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Szydłowcu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zwrócić uwagę na parę newralgicznych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim kroku bezwzględnie oszacuj wielkość stóp procentowych. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie wydatnie podwyższa finalny poziom kosztów.

Po czwarte warto, żebyś sprawdzał portale poświęcone parabankom i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba niekorzystnych ocen winna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: pamiętaj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.