Pożyczki Toszek

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Toszku (województwo śląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Toszku

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Toszku

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Toszku. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Jak dostać gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę z dostawą do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. W szczególności może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak można uzyskać środki finansowe na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – należy określić kwotę potrzebnych środków i pożądany okres spłaty długu. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednak pamiętać, że pomyślna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Toszku

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby zobaczyć adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Toszku.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę naczelnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w kraju.

Idąc dalej: oceń jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie znacząco podraża sumaryczny koszt.

Dodatkowo dobrze, żebyś studiował fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość krytycznych ocen powinna obudzić Twoją uwagę.

Po piąte dopilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze wskazówki pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.