Pożyczki Trzciel

W poniższym wykazie prezentujemy pożyczki udzielane w Trzcielu (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Trzcielu?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Trzcielu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Trzcielu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części.

W jaki sposób zdobyć pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z monitorowania baz danych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę z dowozem do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Zasadniczo może to być przydatne na obszarach wiejskich. Formularz da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela minimalnie wyższy jest koszt. trochę większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób zdobyć pomoc finansową na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę albo rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - należy określić wartość potrzebnych środków i czas spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Trzcielu

Poniższa mapa przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby odczytać adres. W razie konieczności przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Trzcielu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować kilka newralgicznych spraw, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie poznaj jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszty prolongaty spłaty. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa finalny poziom kosztów.

Także sensownie jest, byś analizował fachowe fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość krytycznych opinii powinna wzbudzić Twoją czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane porady pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.