Zestawienie pożyczek w Trzebini

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Trzebini (województwo małopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Trzebini) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Trzebini. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od monitorowania baz danych dłużników. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Trzebini i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności może to być wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w regulaminie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także konto w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - wystarczy podać wartość potrzebnych środków i czas spłaty. Potem należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Trzebinia i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich lokalizację. Zaznacz wybrane miejsce, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Trzebini i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś ocenić kilka podstawowych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu zorientujesz się w sytuacji panującej na całym rynku.

To nie wszystko koniecznie poznaj jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Trzebinia, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie bardzo powiększa całościowy poziom kosztów.

Również sensownie jest, byś wertował serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość negatywnych opinii musi podnieść szczególną uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł go pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane rozwiązania pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.