Pożyczki Trzebnica

W poniższej tabeli prezentujemy pożyczki udzielane w Trzebnicy (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Trzebnicy?

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Trzebnicy?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Trzebnicy. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Czy da się otrzymać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z sprawdzania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać gotówkę do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania pracownika nieco wyższe są koszty. nieco wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy można otrzymać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - trzeba podać kwotę pożyczanych środków i pożądany okres trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Trzebnicy

Poniższa mapa wskazuje położenie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Trzebnicy.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka podstawowych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo proponowanych usług, ze względu na to że dzięki temu pełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie obowiązkowo poznaj poziom oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie opłata za przedłużenie istotnie podwyższa finalny koszt.

Również sensownie jest, abyś analizował fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość nieprzychylnych dyskusji powinna podwyższyć szczególną czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.