Pożyczki Tuchola

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Tucholi (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota wynosi sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Tucholi) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Tucholi. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania baz finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Tucholi i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz konto w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś wybrać wartość pieniędzy oraz czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Tuchola i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich lokalizację. Zaznacz określony lokalizator, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Tucholi i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować parę newralgicznych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

To nie wszystko koniecznie oblicz poziom R.R.S.O.. Stopa RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Tuchola, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszt prolongowania spłaty. Z reguły przedłużenie spłaty istotnie podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo potrzebne jest, żebyś sprawdzał dostępne strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość złych opinii powinna wzbudzić szczególną nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.