Pożyczki Tuchów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Tuchowie (województwo małopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Tuchowie

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Tuchowie

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Tuchowie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Jak można uzyskać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe w domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia pracownika minimalnie wyższe są koszty. nieco wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można zdobyć pomoc finansową na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę lub świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz telefon komórkowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków i czas spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Tuchowie

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Tuchowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Warto zweryfikować kilka newralgicznych rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Na początek porównuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Następnie bezwzględnie sprawdź wielkość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty przedłużenia długu. Często opłata za późniejszą spłatę mocno powiększa finalny poziom kosztów.

Po czwarte warto, żebyś sprawdzał portale internetowe poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba krytycznych ocen powinna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej opublikowane dane pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.