Pożyczki Tuliszków

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Tuliszkowie (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Tuliszkowie?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Tuliszkowie?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Tuliszkowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę lub rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku jak również telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy oraz długość okresu trwania umowy. Następnie należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Tuliszkowie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia położenie placówek. Kliknij na właściwy marker, aby wyświetlić adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Tuliszkowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś sprawdzić parę decydujących rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki temu lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko bezwzględnie zweryfikuj wysokość RRSO. Stopa RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź opłatę za rolowanie zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty znacząco podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo konieczne jest, byś odwiedzał specjalistyczne witryny dedykowane rynkowi pozabankowemu i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba negatywnych ocen winna obudzić Twoją czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj wskazówki pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.