Pożyczki Turek

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Turku (województwo wielkopolskie, powiat turecki) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Turku) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Turku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania baz danych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Turku i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Formularz można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne określenia w regulaminie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę albo świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę potrzebnych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Turek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich umiejscowienie. Kliknij na właściwy marker, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Turku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na kilka fundamentalnych kwestii, dotyczących kosztów jej spłaty.

Po pierwsze analizuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko obowiązkowo oszacuj wysokość RRSO. RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Turek, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszt przedłużenia długu. Z reguły opłata za przedłużenie mocno podraża ogólny koszt.

Ponadto sensownie jest, abyś wertował strony internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość niekorzystnych opinii musi obudzić szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyższe dane pozwolą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.