Pożyczki Twardogóra

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Twardogórze (województwo dolnośląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem 100 złotych, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Twardogórze?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Twardogórze?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Twardogórze. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz zapotrzebowania da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę czy rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także konto w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również czas spłaty długu. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Twardogórze

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Twardogórze.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić parę zasadniczych rzeczy, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku obowiązkowo oceń skalę oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za prolongatę wydatnie podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte konieczne jest, abyś odwiedzał portale traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba złych dyskusji musi zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyższe porady pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.