Pożyczki Tyczyn

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Tyczynie (województwo podkarpackie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Tyczynie

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Tyczynie

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Tyczynie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej.

Jak zdobyć środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Niewątpliwie może to być pomocne na terenach wiejskich. Formularz da się przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia pracownika trochę większe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób otrzymać pieniądze na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę lub dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz konto osobiste. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy jak również okres trwania zobowiązania. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Tyczynie

Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby zobaczyć adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać recenzje napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Tyczynie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto ocenić kilka newralgicznych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty.

Bezwzględnie poznaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki temu rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim rzędzie oblicz jaka jest wysokość stóp procentowych. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty wydatnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, abyś odwiedzał fora zajmujące się parabankami i szukał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość negatywnych dyskusji musi podnieść szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.