Pożyczki w Tyszowcach

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Tyszowcach (województwo lubelskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem 100 złotych, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Tyszowcach?

Osoby pragnące skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Tyszowcach?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Tyszowcach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów dłużników. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Niewątpliwie jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę albo świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać wysokość pożyczanych środków oraz okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Tyszowcach

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera położenie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Tyszowcach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś ocenić parę kluczowych spraw, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Na początek porównuj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim kroku koniecznie oszacuj poziom stopy oprocentowania. RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszt prolongowania długu. Z reguły prolongatę spłaty istotnie podraża finalny koszt.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, abyś wchodził na portale dedykowane rynkowi pozabankowemu i poszukiwał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca ilość negatywnych ocen winna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.