Pożyczki Wągrowiec

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wągrowcu (województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wągrowcu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Wągrowcu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wągrowca i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z drugiej strony z racji konieczności zatrudnienia konsultanta trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - trzeba podać kwotę potrzebnych środków oraz okres umowy. Następnie trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto osobiste. Warto jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wągrowiec i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na wybraną kropkę, aby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Wągrowcu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Dalej: obowiązkowo sprawdź poziom RRSO. RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wągrowiec, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj opłatę za przedłużenie długu. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty mocno powiększa finalny poziom kosztów.

Dodatkowo potrzebne jest, żebyś analizował fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość krytycznych dyskusji powinna podnieść Twoją czujność.

Po piąte pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.