Pożyczki Warka

W poniższej tabeli prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Warce (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Warce?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Warce?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Warce. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Czy można uzyskać pieniądze bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak otrzymać środki finansowe z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. W szczególności jest to wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy da się uzyskać pomoc finansową na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę pożyczanych środków jak również długość okresu trwania umowy. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto osobiste. Warto jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Warce

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Warce.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować parę newralgicznych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na całym rynku.

Następnie porównaj jaka jest wysokość stóp procentowych. R.R.S.O. to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie opłata za prolongatę istotnie podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrze, byś studiował fora traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba niekorzystnych opinii powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.