Zestawienie najlepszych pożyczek w Warce

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Warce (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Warce) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Warce. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania rejestrów dłużników. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Warki i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Gruntowna analiza rynku pożyczkowego dowodzi, iż ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - trzeba określić wysokość pieniędzy jak również długość okresu trwania zobowiązania. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Warka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Warce i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka kluczowych spraw, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Po pierwsze porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku oceń wielkość oprocentowania rzeczywistego. RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Warka, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty przedłużenia długu. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie mocno podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte warto, byś analizował dostępne strony poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Duża liczba krytycznych dyskusji winna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł go pobrać za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze porady pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.