Pożyczki Wąsosz

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Wąsoszu (województwo dolnośląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Wąsoszu?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Wąsoszu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Wąsoszu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być przydatne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie). Z racji konieczności wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy podać kwotę wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty. Potem należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wąsoszu

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, aby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Wąsoszu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę fundamentalnych spraw, jakie dotyczą kosztów spłaty.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

To nie wszystko obowiązkowo poznaj poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Z reguły opłata za późniejszą spłatę wydatnie podraża całościowy koszt.

Nadto koniecznym jest, żebyś przeglądał fora internetowe poświęcone parabankom i analizował poglądy o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba krytycznych ocen winna zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pamiętaj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej opublikowane rozwiązania pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.