Pożyczki Węgliniec

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Węglińcu (województwo dolnośląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Węglińcu

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Węglińcu

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Węglińcu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Czy da się uzyskać gotówkę z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów zalegających z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę z dostawą do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to pomocne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. nieznacznie większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Co zrobić, aby otrzymać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – trzeba podać kwotę wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Węglińcu

Zaprezentowany plan miasta przedstawia położenie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Węglińcu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić parę decydujących kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Na początek porównaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W drugim rzędzie bezwzględnie poznaj wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłatę za rolowanie spłaty. Z reguły przedłużenie spłaty bardzo powiększa finalny poziom kosztów.

Po czwarte sensownie jest, byś analizował fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość negatywnych opinii winna obudzić szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że nasze rozwiązania pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.