Pożyczki Węgorzyno

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Węgorzynie (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Węgorzynie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Węgorzynie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Węgorzyna i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w umowie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i rachunek w banku. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy podać kwotę pożyczanych środków jak również długość okresu trwania umowy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Węgorzyno i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na właściwy marker, żeby poznać adres placówki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Węgorzynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę elementarnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko obowiązkowo oszacuj wysokość R.R.S.O.. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Węgorzyno, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty bardzo powiększa całkowity poziom kosztów.

Po czwarte pożądane jest, byś sprawdzał dostępne strony zajmujące się parabankami i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba negatywnych opinii musi podwyższyć szczególną nieufność.

Po piąte dopilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że zamieszczone tutaj porady pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.