Pożyczki Węgrów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Węgrowie (województwo mazowieckie, powiat węgrowski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Węgrowie

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Węgrowie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Węgrowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

Czy jest szansa otrzymać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe do domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie). Ze względu na konieczność zatrudnienia takiego pracownika trochę większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

W jaki sposób można otrzymać gotówkę na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i telefon komórkowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - wystarczy podać wysokość potrzebnych środków jak również czas trwania umowy. Następnie należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Węgrowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy marker, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Węgrowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić kilka naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj możliwie dużo proponowanych usług, jako że za sprawą tego zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Idąc dalej: obowiązkowo oszacuj wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za rolowanie spłaty. Często prolongatę spłaty bardzo powiększa całkowity koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, żebyś czytał specjalistyczne witryny traktujące o usługach pozabankowych i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba złych ocen musi zwiększyć szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.