Pożyczki Wejherowo

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wejherowie (województwo pomorskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Wejherowie

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Wejherowie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Wejherowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Czy jest szansa zdobyć pieniądze bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe z dowozem do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to pomocne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieznacznie wyższe są koszty. trochę większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Co zrobić, aby otrzymać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon oraz rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać wartość wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty długu. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Wejherowie

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia położenie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, aby poznać adres. W razie konieczności można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Wejherowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zwrócić uwagę na parę zasadniczych kwestii, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko koniecznie porównaj skalę stóp procentowych. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszt prolongowania spłaty. Przeważnie prolongatę spłaty wydatnie podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, żebyś studiował fora poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba złych ocen musi podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: kontroluj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.