Pożyczki Wieleń

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wieleniu (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, chociaż czasami przekracza ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wieleniu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Wieleniu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od monitorowania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wielenia i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia konsultanta nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również numer telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – trzeba określić wysokość potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wieleń i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Wieleniu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania warto poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka elementarnych rzeczy, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo proponowanych usług, dlatego że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko bezwzględnie zweryfikuj poziom oprocentowania rzeczywistego. RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wieleń, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty bardzo podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Także koniecznym jest, byś sprawdzał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia liczba krytycznych opinii winna obudzić szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.