Pożyczki Wieluń

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Wieluniu (województwo łódzkie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Wieluniu?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Wieluniu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Wieluniu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Czy da się uzyskać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania baz danych zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Czy można zdobyć pieniądze w domu klienta?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia jest to pomocne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak dostać gotówkę na dowód?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek w banku. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy podać wartość potrzebnych środków jak również długość okresu spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wieluniu

Poniższa mapa zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Wieluniu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić kilka elementarnych rzeczy, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

Następnie sprawdź jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt prolongowania zadłużenia. Często opłata za przedłużenie istotnie podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Również pożądane jest, żebyś sprawdzał fora dyskusyjne poświęcone parabankom i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość nieprzychylnych dyskusji powinna podnieść Twoją szczególną czujność.

Po piąte pilnuj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj dane pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.