Pożyczki Wilamowice

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Wilamowicach (województwo śląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Wilamowicach?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z określonej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Wilamowicach?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Wilamowicach. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w umowie). Z powodu konieczności wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę albo świadczenie rentowe. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wilamowicach

Zaprezentowany plan miasta wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrane miejsce, aby sprawdzić adres. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Wilamowicach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować parę nadrzędnych spraw, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie porównaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności obowiązkowo porównaj jaki jest poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj opłaty za przedłużenie długu. Z reguły prolongata znacząco podraża sumaryczny poziom kosztów.

Dodatkowo konieczne jest, żebyś czytał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba negatywnych opinii winna obudzić Twoją szczególną czujność.

Po piąte dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.