Pożyczki Wisła

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wiśle (województwo śląskie, powiat cieszyński) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wiśle) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Wiśle. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od monitorowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wisły i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo jest to wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w umowie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza rynku dowodzi, że ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste oraz telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - wystarczy określić kwotę niezbędnych środków oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wisła i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby zobaczyć adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Wiśle i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić kilka istotnych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Po drugie koniecznie oszacuj jaki jest poziom R.R.S.O.. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wisła, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłatę za przedłużenie długu. Z reguły przedłużenie spłaty mocno podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Po czwarte koniecznym jest, żebyś czytał fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba negatywnych opinii powinna zwiększyć Twoją czujność.

Po piąte zrób tak, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że opublikowane tutaj wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.