Pożyczki Witnica

W poniższej tabeli przedstawiamy zestawienie pożyczek udzielanych w Witnicy (województwo lubuskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Witnicy?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Witnicy?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Witnicy. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole.

Jak dostać gotówkę bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta minimalnie większe są koszty. trochę wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się otrzymać środki finansowe na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - trzeba wybrać wartość pożyczanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Potem należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Witnicy

Poniższa mapa zawiera rozlokowanie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby sprawdzić adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Witnicy.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka nadrzędnych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Po pierwsze oceniaj jak najwięcej dostępnych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie obowiązkowo oszacuj jaki jest poziom R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń opłatę za rolowanie spłaty. Z reguły prolongatę spłaty mocno powiększa ogólny koszt.

Ponadto koniecznym jest, abyś studiował fachowe fora zajmujące się parabankami i analizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość krytycznych ocen winna zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że nasze informacje pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.