Zestawienie pożyczek we Wleniu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wleniu (województwo dolnośląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wleniu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Wleniu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz danych zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wlenia i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku osób starszych. Formularz można przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu konieczności wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę albo rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek bankowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy wybrać wysokość potrzebnych środków oraz długość okresu trwania umowy. Następnie należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wleń i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich umiejscowienie. Zaznacz odpowiedni punkt, żeby zobaczyć adres. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Wleniu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić kilka fundamentalnych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki temu uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Dalej: oceń skalę oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wleń, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Z reguły opłata za późniejszą spłatę bardzo podraża całkowity poziom kosztów.

Nadto warto, abyś sprawdzał portale internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość niekorzystnych opinii musi wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.