Pożyczki Wodzisław Śląski

W poniższym wykazie zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Wodzisławiu Śląskim (województwo śląskie, powiat wodzisławski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Wodzisławiu Śląskim?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Wodzisławiu Śląskim?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Wodzisławiu Śląskim. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

Jak uzyskać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę w domu klienta?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Formularz zapotrzebowania można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco większe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś określić kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. Potem należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wodzisławiu Śląskim

Zaprezentowany plan miasta wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby sprawdzić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Wodzisławiu Śląskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze sprawdzić parę ważnych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności koniecznie sprawdź wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły opłata za prolongatę bardzo podraża ogólny poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, byś przeglądał fora dyskusyjne poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba nieprzychylnych dyskusji powinna wzbudzić szczególną czujność.

Następna kwestia: zrób tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku możesz go wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyższe porady pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.