Pożyczki Wojkowice

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wojkowicach (województwo śląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Wojkowicach) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Wojkowicach. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wojkowic i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Głębsza analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także konto w banku. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - powinieneś podać wysokość niezbędnych środków oraz pożądany okres trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wojkowice i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca ich położenia. Kliknij na odpowiedni punkt, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Wojkowicach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki należy poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka ważnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Na początek oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku bezwzględnie sprawdź wysokość oprocentowania. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wojkowice, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź opłatę za przedłużenie długu. Przeważnie przedłużenie spłaty mocno podwyższa finalny poziom kosztów.

Również dobrym rozwiązaniem jest, byś odwiedzał strony internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość złych ocen powinna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj wytyczne pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.