Pożyczki Wołomin

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Wołominie (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Wołominie?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z danej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Wołominie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Wołominie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z konsultowania baz danych zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy podać wysokość wnioskowanych środków i czas umowy. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Trzeba jednak pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wołominie

Poniższa mapa przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Wołominie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić kilka elementarnych kwestii, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w kraju.

W dalszej kolejności koniecznie oceń jaki jest poziom stóp procentowych. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź opłatę za rolowanie długu. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę istotnie powiększa finalny koszt.

Po czwarte sensownie jest, byś wchodził na fora dyskusyjne dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość negatywnych ocen powinna obudzić Twoją uwagę.

Po piąte pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze wskazówki pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.