Pożyczki Wolsztyn

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wolsztynie (województwo wielkopolskie, powiat wolsztynski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to zazwyczaj sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wolsztynie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Wolsztynie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz danych zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wolsztyna i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność wynagradzania pracownika nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wolsztyn i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich umiejscowienie. Kliknij na wybrany punkt, żeby zobaczyć adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Wolsztynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zweryfikować kilka podstawowych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na całym rynku.

Po drugie obowiązkowo sprawdź poziom oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wolsztyn, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły opóźnienie spłaty wydatnie podwyższa sumaryczny koszt.

Ponadto koniecznym jest, abyś sprawdzał strony internetowe zajmujące się parabankami i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość nieprzychylnych ocen powinna zwiększyć szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane porady pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.