Pożyczki Wyśmierzyce

W poniższym wykazie przedstawiamy pożyczki udzielane w Wyśmierzycach (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Wyśmierzycach?

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Wyśmierzycach?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Wyśmierzycach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak otrzymać pieniądze bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania baz danych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu klienta?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności może to być wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika nieco wyższe są koszty. nieznacznie większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się otrzymać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste oraz telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - należy określić kwotę wnioskowanych środków i pożądany okres umowy. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Warto jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wyśmierzycach

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Wyśmierzycach.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek poznaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie bezwzględnie porównaj wielkość stóp procentowych. Stopa RRSO to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj koszt prolongowania długu. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie mocno podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Również sensownie jest, byś analizował fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość krytycznych dyskusji powinna podwyższyć Twoją czujność.

Kolejna kwestia: rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż opublikowane tutaj porady pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.