Pożyczki Wysoka

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wysokiej (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wysokiej) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Wysokiej. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z sprawdzania rejestrów zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wysokiej i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę pieniędzy i okres umowy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Należy jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja często zależy od zdolności kredytowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wysoka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje ich lokalizację. Zaznacz właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Wysokiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować parę zasadniczych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie oceniaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

Następnie koniecznie poznaj wysokość stóp procentowych. Stopa RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wysoka, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszt przedłużenia długu. Niejednokrotnie opłata za prolongatę mocno podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrze, żebyś wertował fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość negatywnych opinii musi podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że nasze dane pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.