Pożyczki w Wysokiem Mazowieckiem

W poniższej tabeli przedstawiamy pożyczki udzielane w Wysokiem Mazowieckiem (województwo podlaskie, powiat wysokomazowiecki). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Wysokiem Mazowieckiem?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Wysokiem Mazowieckiem?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Wysokiem Mazowieckiem. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Czy jest szansa zdobyć środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych dłużników. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Jak dostać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę wnioskowanych środków i czas spłaty długu. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wysokiem Mazowieckiem

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Wysokiem Mazowieckiem.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze ocenić parę nadrzędnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze oceniaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w kraju.

W dalszej kolejności koniecznie sprawdź wysokość oprocentowania. Stopa RRSO to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły prolongatę spłaty wydatnie podraża całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, byś przeglądał fora internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość złych opinii winna wzbudzić szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe porady pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.