Zestawienie najlepszych pożyczek w Wyszogrodzie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Wyszogrodzie (województwo mazowieckie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, chociaż czasami przekracza ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Wyszogrodzie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Wyszogrodzie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Wyszogrodu i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Niewątpliwie może to być pomocne w przypadku terenów wiejskich. Formularz da się wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Głębsza analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek bankowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy podać kwotę potrzebnych środków oraz długość okresu spłaty. Następnie trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wyszogród i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie. Zaznacz właściwy lokalizator, aby odczytać adres. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Wyszogrodzie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz zweryfikować parę nadrzędnych spraw, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko koniecznie porównaj wielkość R.R.S.O.. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wyszogród, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa sumaryczny poziom kosztów.

Także konieczne jest, abyś czytał fora dyskusyjne poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba krytycznych ocen powinna zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż nasze porady pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.