Pożyczki w Zabłudowie

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Zabłudowie (województwo podlaskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Zabłudowie?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Zabłudowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Zabłudowie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania baz finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Formularz zapotrzebowania można wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, emeryturę czy świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy podać kwotę pożyczanych środków i pożądany okres spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zabłudowie

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, aby poznać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Zabłudowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować parę decydujących kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku obowiązkowo sprawdź jaka jest wysokość stóp procentowych. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie mocno powiększa całkowity poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, byś sprawdzał dostępne fora traktujące o usługach pozabankowych i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość krytycznych ocen winna podnieść szczególną czujność.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyższe wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.