Zestawienie pożyczek w Zagórzu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Zagórzu (województwo podkarpackie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Zagórzu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Zagórzu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Zagórza i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w regulaminie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Głębsza analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę czy świadczenie rentowe. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - trzeba podać wartość niezbędnych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Zagórz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia ich położenie. Zaznacz odpowiedni punkt, aby wyświetlić adres. W razie potrzeby przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Zagórzu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na kilka zasadniczych spraw, jakie dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej prezentowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Następnie bezwzględnie oblicz skalę oprocentowania. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Zagórz, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły opłata za przedłużenie mocno powiększa całkowity poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, byś śledził specjalistyczne witryny zajmujące się parabankami i przeszukał wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba nieprzychylnych dyskusji powinna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że opublikowane tutaj porady pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.