Pożyczki Zator

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Zatorze (województwo małopolskie, powiat oświęcimski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Zatorze

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Zatorze

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Zatorze. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Czy jest szansa dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak zdobyć pieniądze z dowozem do domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Bez wątpienia jest to pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie). Ze względu na konieczność wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. minimalnie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby dostać gotówkę na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon i konto osobiste. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać wartość pożyczanych środków jak również okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Zatorze

Poniższa mapa wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby odczytać adres. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Zatorze.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić kilka zasadniczych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim rzędzie koniecznie porównaj wysokość stopy oprocentowania. R.R.S.O. to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj koszt przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za prolongatę mocno podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto dobrze, byś wchodził na fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość krytycznych dyskusji musi wzbudzić szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.