Pożyczki w Zawadzkiem

W tabeli poniżej zamieściliśmy pożyczki udzielane w Zawadzkiem (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Zawadzkiem?

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Zawadzkiem?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Zawadzkiem. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak dostać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się uzyskać pomoc finansową na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę czy świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres trwania umowy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zawadzkiem

Zaprezentowany plan miasta przedstawia rozlokowanie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, żeby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Zawadzkiem.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić kilka ważnych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki temu lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim rzędzie obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom stóp procentowych. Stopa oprocentowania to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za rolowanie długu. Często prolongata mocno podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Ponadto potrzebne jest, żebyś wertował portale traktujące o usługach pozabankowych i sprawdził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba niekorzystnych ocen winna podwyższyć Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: dopilnuj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyższe dane pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.