Zestawienie pożyczek w Zawidowie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Zawidowie (województwo dolnośląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Zawidowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Zawidowie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania rejestrów bazodanowych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Zawidowa i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. W szczególności może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej strony ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy określić kwotę potrzebnych środków i czas trwania umowy. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto osobiste. Warto jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Zawidów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich lokalizację. Kliknij na wybrany znacznik, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Zawidowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zwrócić uwagę na kilka naczelnych rzeczy, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

Następnie sprawdź jaka jest wysokość RRSO. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Zawidów, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłatę za rolowanie długu. Przeważnie przedłużenie znacząco podraża całkowity koszt.

Także koniecznym jest, żebyś odwiedzał dostępne fora poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość nieprzychylnych ocen musi obudzić Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz go pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.