Pożyczki Zawidów

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Zawidowie (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem sto PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Zawidowie?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Zawidowie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Zawidowie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu.

Jak można uzyskać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać środki finansowe z dowozem do domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to pomocne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. nieznacznie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób można otrzymać pieniądze na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy podać kwotę wnioskowanych środków i czas trwania umowy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zawidowie

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Zawidowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę newralgicznych spraw, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

W drugim rzędzie zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za tzw. rolowanie wydatnie powiększa ogólny koszt zadłużenia się.

Również koniecznym jest, żebyś śledził serwisy internetowe poświęcone parabankom i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość niekorzystnych dyskusji musi obudzić szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane dane pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.