Pożyczki Zawiercie

W poniższym wykazie zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Zawierciu (województwo śląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem sto zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Zawierciu?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Zawierciu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Zawierciu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

W jaki sposób otrzymać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania baz danych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć gotówkę z dostawą do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Zasadniczo może to być wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Ze względu na konieczność zatrudnienia pracownika minimalnie wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się uzyskać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - trzeba wybrać wysokość pożyczanych pieniędzy oraz okres trwania umowy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zawierciu

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, aby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Zawierciu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić drobiazgową analizą. Warto ocenić kilka kluczowych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki temu pełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Po drugie koniecznie oceń wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły przedłużenie spłaty wydatnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Po czwarte konieczne jest, abyś odwiedzał specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i sprawdził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia ilość złych ocen musi podnieść Twoją uwagę.

Po piąte pilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.