Pożyczki Zduńska Wola

W poniższej tabeli prezentujemy pożyczki udzielane w Zduńskiej Woli (województwo łódzkie, powiat zduńskowolski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Zduńskiej Woli?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Zduńskiej Woli?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Zduńskiej Woli. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu.

Czy da się uzyskać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe z dostawą do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to pomocne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika nieco wyższe są koszty. nieco większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się uzyskać środki finansowe na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy i czas spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zduńskiej Woli

Zaprezentowany plan miasta wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz odpowiedni punkt, aby sprawdzić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Zduńskiej Woli.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka fundamentalnych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko obowiązkowo zweryfikuj skalę oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty istotnie powiększa ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto warto, żebyś studiował fachowe strony poświęcone parabankom i śledził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość krytycznych dyskusji winna podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż nasze dane pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.