Pożyczki Zduny

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Zdunach (województwo wielkopolskie, powiat krotoszyński) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, chociaż czasami jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Zdunach) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Zdunach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania baz dłużników. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Zdun i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w umowie). Jednak z powodu konieczności wynagradzania przedstawiciela nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza rynku pożyczkowego dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku jak również numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - trzeba podać wysokość potrzebnych środków jak również długość okresu trwania zobowiązania. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Zduny i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich lokalizację. Kliknij na określony lokalizator, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Zdunach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować parę nadrzędnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Następnie bezwzględnie poznaj skalę stóp procentowych. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Zduny, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Przeważnie przedłużenie bardzo podraża całkowity koszt.

Ponadto potrzebne jest, żebyś studiował dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba negatywnych ocen powinna podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postąp tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane wskazówki pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.