Pożyczki Żelechów

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Żelechowie (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Żelechowie?

Osoby planujące skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Żelechowie?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Żelechowie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Niewątpliwie może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz zapotrzebowania można wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków jak również czas umowy. Następnie należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Żelechowie

Poniższa mapa przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Żelechowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować parę zasadniczych spraw, które dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku finansowym.

To nie wszystko koniecznie sprawdź jaki jest poziom oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszty prolongaty długu. Przeważnie opłata za prolongatę znacząco podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także warto, żebyś sprawdzał portale zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość krytycznych opinii powinna podnieść Twoją uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.