Pożyczki Złocieniec

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Złocieńcu (województwo zachodniopomorskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Złocieńcu

Osoby chcące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Złocieńcu

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Złocieńcu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Czy można otrzymać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z przeglądania baz zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe w domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to pomocne na terenach wiejskich. Formularz da się przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieznacznie większe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się uzyskać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę czy też dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i rachunek bankowy. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i czas spłaty. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Złocieńcu

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby zobaczyć adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Złocieńcu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić kilka zasadniczych kwestii, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim rzędzie porównaj skalę stopy oprocentowania. RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty przedłużenia spłaty. Często opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża całościowy poziom kosztów.

Po czwarte dobrym rozwiązaniem jest, żebyś analizował dostępne fora poświęcone parabankom i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca ilość nieprzychylnych dyskusji powinna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że opublikowane tutaj porady pozwolą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.