Pożyczki Złocieniec

Generalnie osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Złocieńcu (województwo zachodniopomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Złocieńcu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Złocieńcu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów bazodanowych osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Złocieńca i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców wskazuje, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę lub rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - należy określić wysokość potrzebnych środków jak również okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Złocieniec i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Złocieńcu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zweryfikować kilka elementarnych spraw, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie koniecznie oszacuj skalę stóp procentowych. RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Złocieniec, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za przedłużenie wydatnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Także koniecznym jest, abyś wertował portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość złych ocen winna obudzić szczególną nieufność.

Po piąte kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane informacje pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.