Zestawienie pożyczek w Złoczewie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Złoczewie (województwo łódzkie, powiat sieradzki) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota wynosi 100 PLN, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Złoczewie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Złoczewie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Złoczewa i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to wygodne na terenach wiejskich. Formularz da się przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony z powodu konieczności zatrudnienia pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Głębsza analiza rynku pozabankowego dowodzi, iż ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również telefon komórkowy. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba określić wysokość pieniędzy jak również długość okresu umowy. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Złoczew i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Złoczewie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę newralgicznych kwestii, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim rzędzie koniecznie zweryfikuj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Złoczew, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń opłaty za przedłużenie długu. Przeważnie opłata za przedłużenie istotnie podraża finalny koszt.

Dodatkowo warto, żebyś śledził portale zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba złych opinii winna wzbudzić szczególną czujność.

Następna kwestia: pamiętaj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.