Pożyczki Złotoryja

W poniższej tabeli zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Złotoryi (województwo dolnośląskie, powiat złotoryjski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to raptem sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Złotoryi?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Złotoryi?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Złotoryi. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Czy jest szansa uzyskać środki pieniężne bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania baz zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Czy można zdobyć pieniądze do domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności może to być użyteczne na terenach wiejskich. Formularz wniosku da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco wyższe są koszty. nieco większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak zdobyć gotówkę na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś wybrać wartość pożyczanych pieniędzy i czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Złotoryi

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na wybraną kropkę, żeby wyświetlić adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Złotoryi.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na parę naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ za sprawą tego zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

W dalszej kolejności koniecznie oblicz skalę RRSO. Stopa RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłaty za przedłużenie spłaty. Często przedłużenie spłaty mocno podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Także sensownie jest, abyś odwiedzał specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba złych opinii winna obudzić Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że nasze sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.