Pożyczki Zwoleń

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Zwoleniu (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto PLN, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Zwoleniu

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Zwoleniu

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Zwoleniu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Czy jest szansa uzyskać gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z przeglądania rejestrów bazodanowych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Co zrobić, aby zdobyć pomoc finansową na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i telefon komórkowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę wnioskowanych środków i długość okresu spłaty długu. Następnie należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Zwoleniu

Zaprezentowany plan miasta zawiera położenie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby poznać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Zwoleniu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić kilka newralgicznych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie obowiązkowo poznaj jaka jest wysokość RRSO. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty wydatnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, żebyś wchodził na fachowe fora traktujące o usługach pozabankowych i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba niekorzystnych ocen winna podnieść Twoją czujność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.