Pożyczki Żyrardów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Żyrardowie (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota wynosi 100 zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Żyrardowie

Osoby chcące ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Żyrardowie

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Żyrardowie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej.

Czy można zdobyć gotówkę bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania baz danych zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę z dostawą do domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Co zrobić, aby uzyskać środki finansowe na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wysokość wnioskowanych środków oraz czas spłaty. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Żyrardowie

Poniższa mapa zawiera położenie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, aby wyświetlić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Żyrardowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę kluczowych rzeczy, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie koniecznie porównaj wysokość stóp procentowych. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę znacząco podwyższa finalny poziom kosztów.

Nadto warto, żebyś wertował serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża liczba złych dyskusji powinna zwiększyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.