Pożyczki dostępne w Bytomiu

Skorzystanie z firmy pozabankowej jest jednym ze sposobów poprawy sytuacji finansowej. Poniżej zawarto analizę pożyczek, które świadczone są mieszkańcom miasta Bytom (śląskie) i okolic.

W wyborze odpowiedniej usługi pomocna będzie opublikowana niżej tabela. Prezentuje ona porównanie usług tego typu przyznawanych zarówno online, jak i w domu w Bytomiu , jak i w okolicach. Informacje zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Do pożyczenia środków pieniężnych, zasadniczo wystarczy tylko dysponowanie aktualnym dokumentem tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Na poniższym planie znaleźć można biura z usługami finansowymi w trybie stacjonarnym. Zaznacz odpowiedni punkt, aby sprawdzić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez klientów.

Biura pożyczkowe w Bytomiu i okolicy.

Pomoc finansowa udzielana bez weryfikacji BIK oraz baz dłużników

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o gotówkę bez sprawdzania BIKu lub innych rejestrów dłużników. Tego typu pomoc zadłużonym}, świadczona jest w parabankach, które postanowiły nie monitorować rejestrów zalegających z długami. Z pominięciem weryfikacji BIK można zdobyć środki finansowe chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wskazane podmioty podają, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć usługi dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast przydatne dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi pożyczkowe u klienta w domu

Dowiezienie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla klientów tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo tego typu ułatwienie jest stosunkowo użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą online. O umówionej porze przedstawiciel firmy przyjedzie do domu wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik biura pożyczkowego będzie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień. Sporą zaletą powyższego rodzaju finansowania może być okazja podpytania konsultanta o szczegóły przed finalizacją umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Wadą jest to, że z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela sumaryczny koszt tego rodzaju finansowania może być trochę większy niż w wypadku środków finansowych przekazywanych droga internetową. O pieniądze z dostawą do domu możesz starać się w paru biurach pożyczkowych. W przypadku klientów z Bytomia chodzi o Mikroratka i Bocian.

Ile trzeba mieć lat, aby móc zostać pożyczkobiorcą?

Niewielkie wymogi wiekowe prowadzą do wniosku, że skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy klienta powinien przekraczać osiemnaście lat, natomiast maksymalny wiek w większości przypadków wynosi 70 lat lub więcej. Znane są ponadto parę usług pożyczkowych udzielanych klientom sięgającym 85 lat. Oto szczegółowe wymogi wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby bezrobotne również mają możliwość pożyczenia. Należy mieć świadomość, że część biur pożyczkowych decyduje się na pomoc finansową osobom bezrobotnym. Obecnie pożyczkę dla osób bez zatrudnienia ma dla przykładu Vivus i Kuki. W tym wypadku, aby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie trzeba dokumentów o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy. Żeby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczą dochody z umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Dostępna jest ponadto szansa zdobycia środków pieniężnych w oparciu o dochody z programu Rodzina 500 Plus.

Jak można uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Pożyczanie na dokument tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród pożyczkobiorców. Ilość wymaganych formalności dotyczących udzielania pomocy finansowej jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo rentę. Wnioskowanie o taką usługę. zaciągnięcia pożyczki na podstawie dowodu wystarczy wybrać wysokość pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczana kwota będzie przelana na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej klienta.
Copy link
Powered by Social Snap