Szybkie pożyczki Bytom

W poniższym wykazie zamieściliśmy pożyczki udzielane w Bytomiu (województwo śląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Bytomiu?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Bytomiu?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Bytomiu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Jak można uzyskać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Bytomiu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże gotówkę. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego rodzaju usługi finansowej z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika. Po pieniądze z dowozem do domu klienci mogą zgłosić się do dwóch podmiotów świadczących usługi pozabankowe. Takie usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Klienci nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę świadczoną na dowód załatwia się w następujący sposób - powinieneś podać wartość wnioskowanych środków jak również czas spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Bytomiu

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Bytomiu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę zasadniczych kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności zestawiaj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki temu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Idąc dalej: bezwzględnie oblicz skalę oprocentowania. R.R.S.O. to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszty prolongaty zadłużenia. Z reguły prolongata bardzo powiększa ogólny koszt.

Także sensownie jest, byś przeglądał portale zajmujące się parabankami i analizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba krytycznych dyskusji musi wzbudzić szczególną czujność.

Po piąte rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyższe rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.