Pożyczki dostępne w Chorzowie

Zwrócenie się o pomoc do firmy pozabankowej bywa doraźnym sposobem na zdobycie gotówki. W poniższym opracowaniu zamieszczono zestawienie pożyczek gotówkowych, które udzielane są mieszkańcom miasta Chorzów (śląskie) oraz pobliskich miejscowości.

W podjęciu odpowiedniej decyzji pomocna będzie opublikowana niżej tabela. Zawiera ona szczegółową charakterystykę usług tego typu udzielanych na dwa sposoby: przez internet, jak i w domu klienta w Chorzowie , jak i w okolicach. Data aktualizacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Żeby pożyczyć pieniądze, zasadniczo wystarczy jedynie dysponowanie aktualnym dowodem tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Korzystając z pomocy opublikowanego tu planu da się zlokalizować biura posiadające usługi finansowe w trybie stacjonarnym. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez konsumentów.

Firmy pożyczkowe w Chorzowie i okolicy.

Wsparcie finansowe przyznawane bez weryfikacji BIKu oraz rejestrów zadłużonych

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji BIKu albo innych rejestrów tego typu. Tego typu pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, udzielana bywa w tych biurach kredytowych, które zdecydowały się nie weryfikować rejestrów zalegających z długami. Bez weryfikacji BIK możesz pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Powyższe podmioty podają, że oceniają sytuację takiego klienta w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić rozwiązania dla klientów zadłużonych. Poniższe zestawienie zawiera dodatkowo informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe z dostawą do domu wnioskodawcy

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla klientów rodzaj pożyczania. W szczególności takie ułatwienie będzie bardzo przydatne w przypadku ludzi starszych. Formularz zapotrzebowania można wysłać drogą online. W ustalonym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy gotówkę. Co więcej w wielu przypadkach przedstawiciel ten będzie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień. Niewątpliwą zaletą powyższego sposobu pożyczania jest sposobność podpytania konsultanta o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (na przykład o szczególne zapisy w umowie). Wadą jest to, że z racji konieczności zatrudnienia konsultanta wydatek poniesiony z tytułu tego typu finansowania przeważnie jest nieco większy niż w wypadku środków finansowych przelewanych kanałami internetowymi. O pieniądze z dowozem do domu możesz wnioskować w 2 biurach pozabankowych. W przypadku mieszkańców Chorzowa należą do nich Mikroratka i Bocian.

Ile trzeba mieć lat, aby móc zostać pożyczkobiorcą?

Niewielkie warunki finansowania dowodzą, że skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy dorosły. Minimalny wiek osoby pożyczającej musi wynosić 18 lat, a maksymalny wiek przeważnie wynosi 70 lat lub więcej. Znane są również usługi pożyczkowe świadczone ludziom w wieku ponad 80 lat. Oto szczegółowe wymogi wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Niepracujący także mają możliwość pożyczenia. Warto pamiętać, że część biur pożyczkowych dopuszcza pomoc finansową osobom bez pracy. Aktualnie usługę pożyczkową dla bezrobotnych ma chociażby Kuki i Vivus. W powyższych firmach, aby skorzystać z kredytu, nie ma konieczności posiadania dokumentów o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczy posiadanie dochodów z umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Dostępna jest także szansa pozyskania pieniędzy na 500 plus.

Jak zdobyć pieniądze na podstawie dowodu osobistego?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów. Ilość wymaganych formalności związanych z udzielaniem pomocy finansowej jest niewielka. Klienci nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo rentę. Wnioskowanie o taką usługę. Celem (wzięcia kredytu na podstawie dowodu należy określić kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na odpowiedź w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze zostanie przekazana na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja zależy od zdolności kredytowej klienta.
Copy link
Powered by Social Snap